European vector of economic development

ПРО ЖУРНАЛ

Науковий журнал "European vector of economic development" був заснований у 2005 р.

Відомості про державну реєстрацію: внесено до Державного Реєстру суб’єктів у сфері медіа (Рішення № 887 Протоколу № 21 Засідання Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення від 14 вересня 2023 р.)

Ідентифікатор медіа: R30-01314

Періодичність: 2 номери на рік.

Мова видання: Змішані мови: українська, англійська, польська.

Засновник: Вищий навчальний заклад «Університет імені Альфреда Нобеля».

Метою видання є висвітлення результатів новітніх досліджень у сфері світових інтеграційних процесів та участі у них України, оцінки євроінтеграційних перспектив нашої країни та економічних проблем, які виникають на цьому шляху.

Проблематика і завдання видання:

- публікації статей, рецензій, оглядів з актуальних проблем економічної теорії та економетрики, бізнесу та міжнародного менеджменту, менеджменту туризму, відпочинку та гостинності;

- сприяння розвитку вітчизняної економічної науки, її теоретичних та практичних надбань у взаємозв’язку із іншими галузями суспільних знання, зокрема філософії, соціології, історії, психології тощо;

- зміцнення наукових зв’язків між дослідниками на всеукраїнському та міжнародному рівні.

Видання розраховане на економістів, вчених, студентів, аспірантів та всіх тих, хто цікавиться актуальними напрямами розвитку економіки.

ISSN 2074-5362 (print)

ISSN 2522-9702 (online)

"European vector of economic development" розповсюджується за передплатою.

Передплатний індекс: 01027

10140

"European vector of economic development" затверджено в Переліку наукових фахових видань рішенням Атестаційної колегії Міністерства освіти і науки України (категорія Б) (наказ від 02. 07. 2020 №886) і зареєстровано в міжнародних наукометричних базах DOAJ, Index Copernicus, Google Scholar, бібліометричній базі Ulrich’s Periodicals Directory, індексується в інформаційно-аналітичній системі Національної бібліотеки України імені Вернадського.

Усі матеріали, що надходять до редакції журналу, підлягають обов’язковому рецензуванню.

Адреса редакції: Університет імені Альфреда Нобеля, вул. Січеславська Набережна, 18, 49000, м. Дніпро, Україна.

Тел.: +38 050 340 10 26

Головний редактор наукового журналу «Академічний огляд»

доктор економічних наук, професор Тараненко Ірина Всеволодівна

Декларація відкритого доступу

Відповідно до керівних принципів Будапештської ініціативи відкритого доступу, журнал дозволяє читачам читати, завантажувати, копіювати, поширювати, друкувати, шукати й мати доступ до повних текстів своїх статей, і дозволяє читачам використовувати їх для будь-яких інших законних цілей, зберігаючи початкові повноваження з метою стимулювання обміну знань та інтернаціоналізації науки.